• Psycholog szkolny

• Każdy człowiek posiada zasoby - zarówno dziecko, dorastający młody człowiek, jak i dorosły. Niestety w pośpiechu życia codziennego, między szkołą, zajęciami dodatkowymi, a domem, będąc narażonym na wygórowane oczekiwania innych oraz na ciągłe ocenianie i porównywanie, zapomina się o swoich zasobach i supermocach.
          Dlatego zapraszam Was Uczennice i Uczniowie oraz Rodziców do mojego gabinetu, by pomóc Wam odnaleźć wszystkie Wasze mocne strony i zrozumieć potrzeby, zmniejszyć odczuwany stres i  lęk, tak abyście mogli realizować najważniejsze dla Was cele i poczuć się po prostu dobrze w Waszym życiu.

Wspieram dzieci i młodzież w budowaniu bezpiecznych relacji ze sobą samymi i z otaczającym ich światem rówieśników, rodziny czy szkoły. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach pod regularną superwizją, korzystając przy tym z podejścia uznanego duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula.
          Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc regularnie udział w szkoleniach specjalistycznych dotyczących pracy pomocowej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Zapraszam serdecznie wszystkich na rozmowę i po wsparcie w odnajdowaniu sił do podejmowania wyzwań, do nauki, do nawiązywania nowych znajomości i utrzymywania wcześniejszych przyjaźni oraz gdy tego co Was obciąża jest za dużo i potrzebujecie pomocy.