No i stało się! Doczekaliśmy się 6 grudnia i jak, co roku nie było rozczarowania dotarł do nas Święty Mikołaj prosto z Bieguna Północnego na specjalne zaproszenie Pani Dyrektor Iwony Doniek! Bardzo gorąco przywitali Go uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły.
Od pierwszego dzwonka po szkolnych korytarzach i klasach uczniowie kręcili się ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych ozdobach i czapkach. Powodem tego zamieszania była wizyta Mikołaja, który przybył do nas z koszem pełnym słodyczy. O nikim nie zapomniał i obdarował smakołykami każdego! Oprócz tego przywiózł ze sobą jeszcze uśmiech i ciepłe słowo dla każdego. W szkole panowała radosna, a wręcz niesamowita atmosfera. Święty Mikołaj z radością opowiadał dzieciom o tym skąd przybył i jakich ma pomocników. Sam również zadawał wiele pytań naszym uczniom. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój. Oby każdy dzień był taki wyjątkowy:-)