27 maja klasa „3 a” (z dwiema nieco starszymi uczennicami) wyruszyła na swoją ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę. W planach mieliśmy zwiedzanie najstarszej kopalni soli w kraju, podziemny nocleg oraz - jak można przeczytać w reklamach tego niezwykłego miejsca - szeroko pojętą “profilaktykę zdrowotną”.
Tym razem, jak przystało na uczniów trzeciej klasy, to MY mieliśmy - jak powiedziała Pani Magda - napisać “kilka słów” na temat naszego wyjazdu. Pani poprosiła o przynajmniej 10 słów na ten temat.
No to napisaliśmy! A oto, co sądzimy o tej wycieczce: (ZACHOWANO ORYGINALNĄ PISOWNIĘ I - oczywiście - NASZE WYPOWIEDZI NIE ZOSTAŁY OCENZUROWANE:)
- jest tam zimno ale jest fajnie było tam ładnie i fajnie oraz niebyły wygodne łóżka
- Była to bardzo fajna i interesująca wycieczka z nocowaniem w kopalni soli.
- Bochnia jest bardzo fajną kopalnią. Bardzo mi się podobała winda górnicza która jedzie 4 m na sekunde
- Wycieczka do Bochni była super. najbardziej podoba mi sie kolejka podziemna. Trochę sie bałem - gdy wyjeżdżaliśmy i zjeżdżaliśmy windą
- Pojechałem do kopalnii w bochni: było super, spałem na gurze piętrowego uszka, byliśmy na hali. Rozmawiałem w nocy. Zwiedzalismy całą kopalnie i jechaliśmy pociągiem ktury nazywa się Kuba.
- Wycieczka była super z noclegiem. Byliśmy na boisku, na kturym graliśmy w piłkę nożną. Niespaliśmy do północy i była dyskoteka. Było oczywiście zwiedzanie nocne.
- Wycieczka do Bochni którą zorganizowała nam pani była bardzo fajna i ciekawa. Najbardziej podobał mi się wyciąg o nazwie “Campus”. Ogólne wrażenia bardzo fajne, a to że jesteś ok. 250 m pod ziemią jest przerażające.
- zjechaliśmy windą, jechaliśmy kolejką, rozpakowaliśmy się, zjedliśmy kolacje, zwiedzaliśmy, spaliśmy, wstawaliśmy, sprzątaliśmy
- Nocleg Jedzenie Historia Jeżdżenie zabawy Fajna radość Poczucie się jak strach więzień Cisza nocna 200 m pod ziemią brak internetu stres
- była fajna, ekscytująca, bardzo zestresowana, radosna, Historyczna
- Ta wycieczka była bardzo fajna ciekawa i tak dalej i jak zjeżdżaliśmy szybem campi mój kolega bał się jak zjeżdżaliśmy a jak szliśmy spać to były bardzo cienkie materace a cisza nocna była o godzinie 24:00
Mam nadzieję, że przekonaliśmy innych, że warto wybrać się do tej kopalni:)