Na początku września, Szkolne Koło Wolontariatu ogłosiło konkurs na swoje LOGO. Zadanie nie było łatwe! Wprawdzie Wolontariat działa w naszej szkole już od wielu lat (właściwie od czasów Gimnazjum), niemniej jednak brakowało tej wisienki na torcie, tej kropki nad i, którą jest właśnie ten graficzny znak.
Prace mogli wykonywać zarówno sami uczniowie, jak i wraz ze swoimi bliskimi, bowiem był to Konkurs Rodzinny. Do ścisłego finału jury zakwalifikowało 2 projekty: Marcela Woźniaka (z rodziną) z klasy II oraz … jego siostry - Anastazji Woźniak (z rodziną) z klasy IV! Niestety, ze względu na charakter konkursu nie można było nagrodzić pierwszym miejscem obu tych prac … Trzeba było wybrać ten jeden jedyny projekt!
Po burzliwych naradach, zwycięskim LOGO została wybrana praca Anastazji, którą możecie podziwiać poniżej.
Tak czy inaczej - zwyciężyła rodzina państwa WOŹNIAKÓW!
Gratulujemy!!!