W naszej szkole po raz drugi odbył się Gminny Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek kolędowych. Ideą przeglądu, którego pomysłodawcą i organizatorem jest nasza szkoła, było wzbudzanie w dzieciach i młodzieży wzruszeń artystycznych, poczucia wspólnoty, wzajemnego szacunku, docenienia wysiłków rówieśników. I to się nam udało.
Prezentowali się uczniowie wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Usłyszeliśmy 18 utworów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia (kolęd, pastorałek, piosenek kolędowych) w wykonaniu zespołów i solistów, przy akompaniamencie instrumentów lub z podkładem muzycznym. Poziom prezentacji okazał się wyższy niż w poprzednim roku.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom, którzy przygotowali reprezentacje szkół lub opiekowali się nimi podczas przeglądu.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu i mamy nadzieję na spotkanie za rok.